Forever and ever
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


It's funny and intersting. Join us.
 
rodiklisLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Alisiukas , o gal sakyti Greta?

Go down 
AutoriusPranešimas
Sve?ias
Svečias




Alisiukas , o gal sakyti Greta? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Alisiukas , o gal sakyti Greta?   Alisiukas , o gal sakyti Greta? EmptyTr. 06 22, 2011 6:47 am

Sveiki visi kurie skaitote mano kvailą sum,autą aprašyma.Žodeli esu Greta.Skype aišku turiu, bet srrrryyy nemėgstu dalinti nepažįstamiems : P Man yra 16 metukų . Gyvenu šiauliuose.ždž gimimo data.1995 - 06-02.
Taigi vo šitame mielame forume atsedėsiu nors ir iki pasaulio pabaigos (nod).
.
Y like ...
Man patikti knyga amzinai ...Įpač Heivna.Galvojau usiregistruoti ja, bet bala nematė tapau Alisiukas ; P
Man Patikti Escapist Darbeliai ;DD.
Dar labai labai patikti Deimen Ogest , nes jį valdantis žmogutis yra mano sesiukas ;***

Y didin't like

Justin Bieber :DDD aš išprotėsiu jį pamačius norėsiu galvą nuraut ant pagalio įkišti ir tada į laužą tą paglį mesti ir šokti aplink ;D
Man nepatikti True Blood.Ten Durneliai žmonės kilina mylisi ir kraują geria vienu metu.Ar nepanašu į grupinį? ;O

Tai gi va čiučlos jūs mano myliu bučiuoju ir iki.Susimiauksim dar ;***
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Alisiukas , o gal sakyti Greta? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Alisiukas , o gal sakyti Greta?   Alisiukas , o gal sakyti Greta? EmptyTr. 06 22, 2011 6:53 am

Ale sena : DD Juooke x D
Labas x D
Atgal į viršų Go down
Sve?ias
Svečias




Alisiukas , o gal sakyti Greta? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Alisiukas , o gal sakyti Greta?   Alisiukas , o gal sakyti Greta? EmptyTr. 06 22, 2011 6:57 am

Sveika sveika :]*
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Alisiukas , o gal sakyti Greta? Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Alisiukas , o gal sakyti Greta?   Alisiukas , o gal sakyti Greta? Empty

Atgal į viršų Go down
 
Alisiukas , o gal sakyti Greta?
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Forever and ever :: Aprašymai-
Pereiti į: